cbka logo
id:
pass:

login verloren?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF LINKS  
 
 
  Maandag 16-05-2022 (2021-2022)  
Afdeling:
2de afdeling A
13 Mei 2022 - vorige speeldag - 2A Opmerking form
Les Minous SC Pintelier 10-8   wsform
Dok 364 Het Centrum 11-7   wsform
Y&O Trianon 9-9   wsform
Zenakalm De Race 2.0 18-0   wsform
Straffe Toebac Deroep en derover 0-18   wsform
bye:vrij bye:vrij 0-0    


Klassement - 2A
Positie Club Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Setpunten Punten KvA doorgebeld
wijziging   01 Les Minous 21 20 1 0 282 40    
wijziging   02 Zenakalm 21 17 3 1 281 35    
wijziging   03 SC Pintelier 22 16 5 1 269 33    
wijziging   04 Deroep en derover 21 14 5 2 245 30    
wijziging   05 Trianon 21 13 6 2 242 28   *
wijziging   06 Dok 364 22 11 11 0 207 22    
wijziging   07 Het Centrum 22 10 11 1 216 21    
wijziging   08 Y&O 20 7 11 2 186 16    
wijziging   09 Straffe Toebac 22 7 14 1 180 15    
wijziging   10 De Race 2.0 22 7 15 0 178 14    
wijziging   11 bye:vrij 0 0 0 0 0 0    
wijziging   12 bye:vrij 0 0 0 0 0 0    

* = wedstrijdformulier niet ingevuld (3x = -1 klassementspunt)
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline enkel
* = 1 extra punt door deelname aan het KvA discipline dubbel


Kalender 2021-2022 - 2A
17 September 2021 - 1ste speeldag - 2A Opmerking form
De Race 2.0 SC Pintelier 7-11   wsform
Les Minous bye:vrij 18-0    
bye:vrij Trianon 0-18    
Y&O Deroep en derover 9-9   wsform
Het Centrum Straffe Toebac 4-14   wsform
Zenakalm Dok 364 16-2   wsform
24 September 2021 - 2de speeldag - 2A Opmerking form
Dok 364 Straffe Toebac 12-6   wsform
Het Centrum Y&O 11-7   wsform
Deroep en derover bye:vrij 18-0    
Trianon Les Minous 7-11   wsform
bye:vrij De Race 2.0 0-18    
SC Pintelier Zenakalm 7-11   wsform
1 Oktober 2021 - 3de speeldag - 2A Opmerking form
SC Pintelier bye:vrij 18-0    
De Race 2.0 Trianon 10-8   wsform
Les Minous Deroep en derover 12-6   wsform
bye:vrij Het Centrum 0-18    
Y&O Dok 364 7-11   wsform
Straffe Toebac Zenakalm 6-12   wsform
8 Oktober 2021 - 4de speeldag - 2A Opmerking form
Straffe Toebac Y&O 11-7   wsform
Dok 364 bye:vrij 18-0    
Het Centrum Les Minous 5-13   wsform
Deroep en derover De Race 2.0 11-7   wsform
Trianon SC Pintelier 4-14   wsform
Zenakalm bye:vrij 18-0    
15 Oktober 2021 beker
15 Oktober 2021
22 Oktober 2021 - 5de speeldag - 2A Opmerking form
bye:vrij Trianon 0-18    
SC Pintelier Deroep en derover 7-11   wsform
De Race 2.0 Het Centrum 7-11   wsform
Les Minous Dok 364 13-5   wsform
bye:vrij Straffe Toebac 0-18    
Y&O Zenakalm 1-17   wsform
29 Oktober 2021 - 6de speeldag - 2A Opmerking form
Het Centrum SC Pintelier 6-12   wsform
Deroep en derover bye:vrij 18-0    
Zenakalm Trianon 10-8   wsform
Y&O bye:vrij 18-0    
Straffe Toebac Les Minous 7-11   wsform
Dok 364 De Race 2.0 11-7   wsform
5 November 2021 - 7de speeldag - 2A Opmerking form
Trianon Deroep en derover 8-10   wsform
bye:vrij Het Centrum 0-18    
SC Pintelier Dok 364 10-8   wsform
De Race 2.0 Straffe Toebac 13-5   wsform
Les Minous Y&O 12-6   wsform
bye:vrij Zenakalm 0-18    
12 November 2021 - 8de speeldag - 2A Opmerking form
bye:vrij Les Minous 0-18    
Y&O De Race 2.0 13-5   wsform
Straffe Toebac SC Pintelier 8-10   wsform
Dok 364 bye:vrij 18-0    
Het Centrum Trianon 8-10   wsform
Zenakalm Deroep en derover 5-13   wsform
26 November 2021 - 9de speeldag - 2A Opmerking form
Deroep en derover Het Centrum 12-6   wsform
Trianon Dok 364 10-8   wsform
bye:vrij Straffe Toebac 0-18    
SC Pintelier Y&O 18-0 forfait  
De Race 2.0 bye:vrij 18-0    
Les Minous Zenakalm uitgesteld [20-05-2022]Uitgesteld  
4 Februari 2022 - 10de speeldag - 2A Opmerking form
Les Minous De Race 2.0 12-6   wsform
bye:vrij SC Pintelier 0-18    
Y&O bye:vrij 18-0    
Straffe Toebac Trianon 0-18 vervroegd [01-04-2022]uitgesteld wsform
Dok 364 Deroep en derover 6-12   wsform
Zenakalm Het Centrum 12-6 vervroegd [15-04-2022]uitgesteld wsform
11 Februari 2022 - 11ste speeldag - 2A Opmerking form
Deroep en derover Straffe Toebac 10-8   wsform
Trianon Y&O uitgesteld [20-05-2022]Uitgesteld  
bye:vrij bye:vrij 0-0    
SC Pintelier Les Minous 13-5   wsform
De Race 2.0 Zenakalm 1-17   wsform
Het Centrum Dok 364 11-7   wsform
18 Februari 2022 - 12de speeldag - 2A Opmerking form
SC Pintelier De Race 2.0 17-1   wsform
bye:vrij Les Minous 0-18    
Trianon bye:vrij 18-0    
Deroep en derover Y&O vervroegd [08-04-2022]Uitgesteld  
Straffe Toebac Het Centrum 7-11   wsform
Dok 364 Zenakalm 3-15   wsform
25 Februari 2022 - 13de speeldag - 2A Opmerking form
Straffe Toebac Dok 364 8-10   wsform
Y&O Het Centrum 7-11   wsform
bye:vrij Deroep en derover 0-18    
Les Minous Trianon 16-2   wsform
De Race 2.0 bye:vrij 18-0    
Zenakalm SC Pintelier 12-6   wsform
11 Maart 2022 - 14de speeldag - 2A Opmerking form
bye:vrij SC Pintelier 0-18    
Trianon De Race 2.0 13-5   wsform
Deroep en derover Les Minous 7-11   wsform
Het Centrum bye:vrij 18-0    
Dok 364 Y&O 10-8   wsform
Zenakalm Straffe Toebac 9-9   wsform
18 Maart 2022 - 15de speeldag - 2A Opmerking form
Y&O Straffe Toebac 15-3   wsform
bye:vrij Dok 364 0-18    
Les Minous Het Centrum 11-7   wsform
De Race 2.0 Deroep en derover 10-8   wsform
SC Pintelier Trianon 9-9   wsform
bye:vrij Zenakalm 0-18    
25 Maart 2022 - 16de speeldag - 2A Opmerking form
Trianon bye:vrij 18-0    
Deroep en derover SC Pintelier 12-6   wsform
Het Centrum De Race 2.0 11-7   wsform
Dok 364 Les Minous 3-15   wsform
Straffe Toebac bye:vrij 18-0    
Zenakalm Y&O 18-0 0-18 / forfait  
8 April 2022 - 17de speeldag - 2A Opmerking form
bye:vrij Deroep en derover 0-18    
Trianon Zenakalm 11-7 niet ingevuld wsform
bye:vrij Y&O 0-18    
Les Minous Straffe Toebac 18-0 forfait  
De Race 2.0 Dok 364 6-12   wsform
SC Pintelier Het Centrum 10-8   wsform
15 April 2022 - 18de speeldag - 2A Opmerking form
Deroep en derover Trianon 5-13   wsform
Het Centrum bye:vrij 18-0    
Dok 364 SC Pintelier 7-11   wsform
Straffe Toebac De Race 2.0 12-6   wsform
Y&O Les Minous 5-13   wsform
Zenakalm bye:vrij 18-0    
22 April 2022 - 19de speeldag - 2A Opmerking form
Les Minous bye:vrij 18-0    
De Race 2.0 Y&O 6-12   wsform
SC Pintelier Straffe Toebac 18-0   wsform
bye:vrij Dok 364 0-18    
Trianon Het Centrum 12-6   wsform
Deroep en derover Zenakalm 7-11   wsform
29 April 2022 - 20de speeldag - 2A Opmerking form
Het Centrum Deroep en derover 9-9   wsform
Dok 364 Trianon 4-14   wsform
Straffe Toebac bye:vrij 18-0    
Y&O SC Pintelier 8-10   wsform
bye:vrij De Race 2.0 0-18    
Zenakalm Les Minous 7-11   wsform
6 Mei 2022 - 21ste speeldag - 2A Opmerking form
De Race 2.0 Les Minous 2-16   wsform
SC Pintelier bye:vrij 18-0    
bye:vrij Y&O 0-18    
Trianon Straffe Toebac 14-4   wsform
Deroep en derover Dok 364 13-5   wsform
Het Centrum Zenakalm 6-12   wsform
13 Mei 2022 - 22de speeldag - 2A Opmerking form
Straffe Toebac Deroep en derover 0-18   wsform
Y&O Trianon 9-9   wsform
bye:vrij bye:vrij 0-0    
Les Minous SC Pintelier 10-8   wsform
Zenakalm De Race 2.0 18-0   wsform
Dok 364 Het Centrum 11-7   wsform
3 Juni 2022
10 Juni 2022
17 Juni 2022
24 Juni 2022
1 Juli 2022



 
  Gelieve via contact op te nemen bij wijzigingen of foutmeldingen