cbka logo
id:
pass:

login verloren?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF LINKS  
 
 
  Woensdag 28-02-2024 (2022-2023)  
Klassement kampioenschap van Antwerpen
Vereisten deelname (CBKA)
Verplicht !
Min. 4 spelers per club deelnemen aan de discipline EIGEN REEKS (RANKING) / ENKEL
 
Klassement 2P - Dubbel
Plaats Achternaam + voornaam P Achternaam + voornaam P Club Club
#1 Van Goethem Kevin 2P Moorkens Bas 2P De Degoutantjes De Daltons
#2 NOBELS BENNY 2P Boey An 2P Deroep en derover Deroep en derover
#3 Vets Kris 2P Van Hoof Jelle 2P Crazy Horse Crazy Horse
#4 Nuyts Carlo 2P Schellekens Hann 2P Alles Kopat Alles Kopat
5 - 6 Michielsen Guido 2P Didden Bert 4P Hanenberg 2 Hanenberg 2
5 - 6 TEIRLINCK FRANKY 2P Pax Jelle 2P De Degoutantjes De Daltons
7 - 8 De Cat Jamie 2P BERTELS KEVIN 2P AREA 51 AREA 51
7 - 8 Huybrechts Wendy 2P Putman Tom 2P De Degoutantjes R.I.F.
9 - 11 Van Looveren Peter 2P Van Echelpoel Peter 2P The Jacks 1 Alles Kopat
9 - 11 VERDONCK STEF 2P FAES MARK 1P SC Pintelier SC Pintelier
9 - 11 Sellekaerts Yens 2P BEIRINCKX NICK 2P AREA 51 AREA 51
13 - 16 Van Cauwenbergh Serge 2P De Preter Bart 2P Den Yzer Den Yzer
13 - 16 Van Der Sijpt Ellen 2P Neirynck Annik 3P Paradijske ('t) The Jacks 1
13 - 16 Verbinnen Robby 2P Veris Glenn 2P De Daltons De Daltons
13 - 16 De Vadder Ludo 2P Van Asch Steve 2P Dok 364 Dok 364
17 - 22 Tonnoeyer Stijn 2P Van den Dries Maarten 2P Paradijske ('t) Halverwegen
17 - 22 Puype Tjorven 3P Andries Vincent 2P Den Uyl 1 Den Uyl 1
17 - 22 GELDERS DANNY 2P Pieters Frank 2P Dok 364 Dok 364
17 - 22 Wilms Walter 2P DE DONCKER ERIK 2P RoyalDuvels 1 RoyalDuvels 1
17 - 22 SMOLDERS DAVE 2P NOBELS CHRISTOPHE 2P Deroep en derover Deroep en derover
17 - 22 LANDUYDT DAVY 2P VAN DER BEEKEN ERWIN 2P Deroep en derover Deroep en derover
25 - 29 CHOI TSENG-SING 2P DE BIE PETER 2P Trianon Trianon
25 - 29 Lenssens Kristof 2P De Wyngaert Filip 2P Den Uyl 1 Den Uyl 1
25 - 29 De Visscher Ivo 3P Bleys Lars 3P Vermoeden ('t) Vermoeden ('t)
25 - 29 Van Herck Guy 3P Van Ginneken Danny 2P Het Verschil 1 Het Verschil 1
25 - 29 Hadermann Ief 2P Van Echelpoel Wouter 2P Alles Kopat Alles Kopat
33 - 45 De Bruyn Brian 3P Reynders Vincent 3P SC Pintelier SC Pintelier
33 - 45 Snels Wim 2P Snels Tom 3P Vermoeden ('t) Vermoeden ('t)
33 - 45 Andries Steven 2P VAN SPRENGEL JEROM 2P Peeke Binne Peeke Binne
33 - 45 DUJARDIN WILLIAM 1P VAN DEN BOSSCHE WIM 2P Zenakalm Zenakalm
33 - 45 Didden Jan 2P VAN WICHELEN JENS 2P Peeke Binne Peeke Binne
33 - 45 Van Winckel Manuel 2P Berckvens Gianni 3P Alles Kopat Alles Kopat
33 - 45 Aerden Joery 2P Nagels Andy 2P Het Verschil 1 Het Verschil 1
33 - 45 Bosch Raf 2P IMPENS BRENT 2P De Kroon 1 De Kroon 1
33 - 45 Rommens Neel 2P Van Gulik Mario 3P Hanenberg 2 Hanenberg 2
33 - 45 Deklerk Marco 2P Scheunders Roel 2P Het Komplot Het Komplot
33 - 45 Claes Lorenzo 2P Adriaansen Ben 2P De Kroon 1 De Kroon 1
33 - 45 VERHEYDEN SOFIE 4P Sluyts Johan 3P Sjarels&Sjarlet Hoek Af
33 - 45 DE KEYSER DIETER 3P ROEYGENS CHRISTOPHE 2P Zenakalm Zenakalm
49 - 49 Roes Kim 2P Ver Elst Jessica 3P RoyalDuvels 1 De Daltons


 
  Gelieve via contact op te nemen bij wijzigingen of foutmeldingen