cbka logo
id:
pass:

login verloren?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF LINKS  
 
 
  Dinsdag 27-02-2024 (2022-2023)  
Klassement kampioenschap van Antwerpen
Vereisten deelname (CBKA)
Verplicht !
Min. 2 spelers per club deelnemen aan de discipline EIGEN REEKS (RANKING) / ENKEL
 
Klassement 2P - Enkel
Plaats Achternaam + voornaam P Club
#1 Van Der Sijpt Ellen 2P Paradijske ('t)
#2 TEIRLINCK FRANKY 2P De Degoutantjes
#3 Nuyts Carlo 2P Alles Kopat
#4 BERTELS KEVIN 2P AREA 51
5 - 6 Sellekaerts Yens 2P AREA 51
5 - 6 Van Goethem Kevin 2P De Degoutantjes
7 - 8 Verbinnen Robby 2P De Daltons
7 - 8 De Bruyn Brian 3P SC Pintelier
9 - 12 Van Campenhout Patrick 3P The Old Stars
9 - 12 Van Roosbroeck Johnny 2P Dok 364
9 - 12 Van Asch Steve 2P Dok 364
9 - 12 Neirynck Annik 3P The Jacks 1
13 - 15 Andries Steven 2P Peeke Binne
13 - 15 NOBELS BENNY 2P Deroep en derover
13 - 15 VERCAMMEN JORDY 3P NTS
17 - 24 Van Cauwenbergh Serge 2P Den Yzer
17 - 24 Hadermann Ief 2P Alles Kopat
17 - 24 FAES MARK 1P SC Pintelier
17 - 24 Van den Dries Maarten 2P Halverwegen
17 - 24 VAN SPRENGEL JEROM 2P Peeke Binne
17 - 24 Bosch Raf 2P De Kroon 1
17 - 24 BEIRINCKX NICK 2P AREA 51
17 - 24 Claes Lorenzo 2P De Kroon 1
25 - 31 Vets Kris 2P Crazy Horse
25 - 31 Van Looveren Peter 2P The Jacks 1
25 - 31 Van Echelpoel Peter 2P Alles Kopat
25 - 31 Reynders Vincent 3P SC Pintelier
25 - 31 Michielsen Guido 2P Hanenberg 2
25 - 31 Van Ginneken Danny 2P Het Verschil 1
25 - 31 CHOI TSENG-SING 2P Trianon
33 - 44 Didden Jan 2P Peeke Binne
33 - 44 VERDONCK STEF 2P SC Pintelier
33 - 44 Didden Bert 4P Hanenberg 2
33 - 44 Moorkens Bas 2P De Daltons
33 - 44 Nagels Andy 2P Het Verschil 1
33 - 44 Snels Tom 3P Vermoeden ('t)
33 - 44 Van Hoof Jelle 2P Crazy Horse
33 - 44 Pieters Frank 2P Dok 364
33 - 44 Pax Jelle 2P De Daltons
33 - 44 Deklerk Marco 2P Het Komplot
33 - 44 De Cat Jamie 2P AREA 51
33 - 44 Aerden Joery 2P Het Verschil 1
49 - 62 De Visscher Ivo 3P Vermoeden ('t)
49 - 62 De Preter Bart 2P Den Yzer
49 - 62 Van Herck Guy 3P Het Verschil 1
49 - 62 Andries Vincent 2P Den Uyl 1
49 - 62 GELDERS DANNY 2P Dok 364
49 - 62 Van Echelpoel Wouter 2P Alles Kopat
49 - 62 ROEYGENS CHRISTOPHE 2P Zenakalm
49 - 62 Berckvens Gianni 3P Alles Kopat
49 - 62 Van Winckel Manuel 2P Alles Kopat
49 - 62 DUJARDIN WILLIAM 1P Zenakalm
49 - 62 Rommens Neel 2P Hanenberg 2
49 - 62 Van Gulik Mario 3P Hanenberg 2
49 - 62 Schellekens Hann 2P Alles Kopat
49 - 62 Scheunders Roel 2P Het Komplot
65 - 76 Adriaansen Ben 2P De Kroon 1
65 - 76 Bleys Lars 3P Vermoeden ('t)
65 - 76 De Vadder Ludo 2P Dok 364
65 - 76 Snels Wim 2P Vermoeden ('t)
65 - 76 Tonnoeyer Stijn 2P Paradijske ('t)
65 - 76 NOBELS CHRISTOPHE 2P Deroep en derover
65 - 76 IMPENS BRENT 2P De Kroon 1
65 - 76 Puype Tjorven 3P Den Uyl 1
65 - 76 Roes Kim 2P RoyalDuvels 1
65 - 76 VERHEYDEN SOFIE 4P Sjarels&Sjarlet
65 - 76 VAN WICHELEN JENS 2P Peeke Binne
65 - 76 Putman Tom 2P R.I.F.


 
  Gelieve via contact op te nemen bij wijzigingen of foutmeldingen